SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaraylılar Mustafa Kemal’in askeridir

10 Ağustos 2016

ÜLKEMİZ son 14 yılda asıl politikasını net olarak ortaya koyamamış; geliştiğimizi sandığımız aslında gerilediğimiz bu dönemde, artan iletişim ve sosyal medyanın da etkisiyle ülkemiz, sürekli algı operasyonu yapanların oyuncağı haline geldi.

Algı avcılığı spor kulüplerine de sirayet etti. Kimi kulüpler uzun yıllar görev yapan, her işte becerikli (!) yöneticilerin elinde, sportif başarıda istikrarlı 2. ama algı operasyonunda lider durumda. Çünkü medyada güçlü. İstediğini Topuk Yaylası'nda ağırlar, istemediğini Samandıra'dan içeri sokmaz. Bu gücün yalakaları ülkemizin içinde bulunduğu kaos ortamında bile Galatasaray'a bel altı vurmayı görev edinmişlerdir.

Hain FETÖ ve çetesinin, ülkemizi ve ordumuzu düşürdüğü sıkıntıdan millet olarak el ele vererek sıyrılmak varken; kimi kahpeler Galatasaray'a “FETÖ'den yarar sağladı” imajını yamama derdinde.

Ülkede son yıllarda onlarca kumpas türü operasyona birlikte tanıklık ettik. Kurunun yanında yaşın da yandığı, hukukun guguk olduğu döneme denk geldik. Kimileri arsızca üste çıkmayı başardı. Elbette hain orada duruyor. Pensilvanya'da ülkemizi karıştırmak isteyenlerin maşası olarak ağzından köpükler saçarak zehrini hala akıtıyor. Her kuruma yerleştirilen binlerce şuursuz hain iti de, hala bu devletten maaş almaya devam ediyor. Hain belli ama bu hainin acemi operasyonları, hırsızın hırsızlığını ve şikecileri aklamaz. Bütün pislikler, benden daha pisi FETÖ diyerek kendini aklama derdinde.

Son 10 yılda Galatasaray'dan ayrılmak zorunda kalırken “İnancımdan dolayı beni Galatasaray'dan uzaklaştırdılar” diyenlerin sırtını sıvazlayanlar, şimdi onlara hain demekte. Galatasaray Kulübü, Kurtuluş Savaşı'nda bir dönemini şehit veren mektebin asil Türk evlatları tarafından kurulmuştur. Atatürk'ün izinde ve bu ülkenin medeniyete bakan yüzüdür. FETÖ'ye de, dinimizi araç görüp nemalanan tüm cemaatlere de karşıdır.

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek