SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe rekor kırdı

Fenerbahçe'ye gönül veren basketbolseverler 6 bin 453 kombine aldı. Bu rakam külüp tarihinde basketbol branşındaki en büyük kart satışı oldu.

Güncellenme: 10:00, 09/08/2016
Fenerbahçe rekor kırdı

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı kombine kart satışında rekor kırdı. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada 7 Ağustos Pazar günü son bulan kombine genel satış sürecinin ardından kombine kartlarda 6 bin 453 sayısına ulaşıldığı belirtilirken, bu sayının erkek basketbol branşındaki bugüne kadarki kombine kart satış rekoru olarak kayıtlara geçtiği vurgulandı ve taraftarlara teşekkür edildi.

KULÜP TEŞEKKÜR ETTİ

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinden yayınladığı şu mesajla taraftara teşekkür etti:

“Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın 2015-2016 sezonunda elde ettiği tarihi başarılarda büyük pay sahibi olan ve yeni sezonda da peşinden koşulacak hedefler için en önemli kozumuz olacak büyük Fenerbahçe taraftarı, 2016-2017 sezonu kombine kartlarına yoğun ilgi gösterdi.

7 Ağustos Pazar günü itibariyle son bulan kombine genel satış sürecinin ardından, kombine kartlarda 6453 sayısına ulaşılmış ve bu sayı, erkek basketbol branşındaki bugüne kadarki kombine kart satış rekoru olarak kayıtlara geçmiştir.

Fenerbahçe taraftarı, tüm branşlarda olduğu gibi basketbolda da, takımına destek konusunda ülke genelinde öncü olmaya devam etmektedir.

Taraftarlarımıza, bizlere verdikleri bu büyük destekten ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunar, birlikte yine önemli başarılara imza atacağımız bir sezon dileriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü”