SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adanaspor’da tempo düşmüyor

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Adanaspor’da tempo düşmüyor. Turuncu-beyazlı ekip Engin İpekoğlu yönetiminde günde çift idman yaparak hazırlıklarına devam ediyor.

Güncellenme: 14:21, 09/08/2016
Adanaspor’da tempo düşmüyor

Sabah antrenmanı genel ısınma hareketleri ile başladı. Teknik çalışmanın ardından orta ve şut çalışması yapıldı. Daha sonra anaerobik oyunlar oynandı. Soğuma ve egzersiz hareketleri ile sabah idmanı tamamlandı. Akşam antrenmanına ısınma hareketlerinin ardından 5'e 2 çalışması ile devam edildi. Yarı sahada taktik çalışması yapıldı. Aerobik oyunun ardından soğuma ve egzersiz hareketleri ile akşam idmanı tamamlandı.

BAYRAM AKGÜL ŞEHİTLİK MEZARI İÇİN TALİMAT VERDİ 1981 yılında deplasman dönüşü kaza sonucu vefat eden genç takım futbolcularının anısına yapılan ve üzerinde Adanaspor arması bulunan mezarlar tahrip edilmiş ve Adanasporlu taraftarlar arasında büyük tepki çekmişti. Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'ün talimatıyla tahrip edilen Adanaspor armalı mezarların onarılacağı kulüp tarafından açıklandı.

ADANASPOR’UN YENİ FORMALARI HAZIRLANDI Bayram Akgül başkanlığında Süper Lig özlemini bitiren Toros Kaplanlarının yeni sezon formaları da hazırlandı. Adanaspor Yönetimi tarafından yeni sezon formaları için kulübün resmi sosyal medya hesapları üzerinden taraftarlar arasında anket yaptırıldı. Taraftarların, yeni formaları beğendikleri gözlendi.

forma-1forma2

Yayınlanma Tarihi:14:10,