SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2’nci Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Karşıyaka’da transfer yasağını kaldıramayan yönetim, B planını devreye sokarak sözleşmesi sona eren tecrübeli futbolcularla yeniden anlaşma zemini ararken, Teknik Direktör Soner Tolungüç, geçen sezon yediği hatalı goller nedeniyle taraftarların tepkisini çeken kaleci Behram’a kol kanat gerdi.

Yeşil-kırmızılıların sosyal medyada yaptığı, “Behram Zülaloğlu’nu bu sezon kalede görmek istiyor musunuz” anketine yüzde 80 oranında “Hayır” yanıtı verilirken, Tolungüç, Behram’a güvendiğini vurguladı.

Behram Zülaloğlu’nun kulübe hizmet etmiş bir isim olduğunu dile getiren Soner Tolungüç, “Behram, genç kalecilerimiz Erhan ve Mehmet’e ağabeylik yapacak. Şu an sadece 2 kalecimiz var. Erhan’ı geçtiğimiz yıl hepimiz beğendik. Mehmet ise hem çok genç hem de tecrübesiz. Behram gibi her şartta güvenebileceğimiz bir kalecimiz kadromuzda olmalı. Çok karakterli bir futbolcu. Karşıyaka’yı da çok seviyor. Takımda kalmasını umuyorum” dedi. Behram, geçen sezon devre arasında ikinci kez geldiği Karşıyaka’da 8 maçta görev almıştı.