SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Başkanı Özbek Yenikapı Mitingi’nde

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Yenikapı'daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne katıldı ve burada önemli mesajlar verdi.

Güncellenme: 18:03, 07/08/2016
Galatasaray Başkanı Özbek Yenikapı Mitingi’nde

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Yenikapı’daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi hakkındaki düşüncelerini GSTV’ye aktardı:

“15 Temmuz’da önemli bir badire atlattık. Milletin direnci,  demokrasiye inancı, bayrağa bağlılığı hain saldırıyı püskürttü. Direnişin taçlandırıldığı bu günde parti, dil, din, ırk gözetmeksizin Yenikapı’dayız. İlk kez böyle ayrım göstermeksizin meydanlardayız. Bu bayrağa ve vatana bağlılığımızın en güzel göstergesi. Devletini, bayrağını vatanını seven herkes orada. Milletimizin demokrasiye, devlete, bayrağına inancı tam. Tüm dünya böyle bilsin. Ben de bu yüzden oradayım. Gururla kulübümü temsil edeceğim.”

Dursun Özbek, 13 Ağustos’ta oynanacak Turkcell Süper Final maçında Beşiktaş ile ortak hareket ederek yaklaşık 2.5 milyon TL gelirin şehit ve gazi yakınlarına bağışlanması ile ilgili soruya, “Spor dostluğu sergilemektir. Sporun bütünleştirici özelliğini göstermek için de Beşiktaş Kulübü ile ortak bir karar aldık. Demokrasi şehitlerinin ailelerine başsağlığı, şehitlerimize ise Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

 

Yayınlanma Tarihi:17:51,