SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Engin Korukır: 50’den fazla antrenman yaptık

Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, "Fiziksel olarak kampımız çok iyi geçti. 50'den fazla antrenman gerçekleştirdik. Psikolojik sorunlarla ilgili yönetimimiz yoğun çaba harcıyor. Çaykur Rizespor ve Bursaspor'la hazırlık maçı yapacağız" dedi.

Güncellenme: 16:12, 06/08/2016
Engin Korukır: 50’den fazla antrenman yaptık

PTT 1. Lig takımlarından Samsunspor’un Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde ki kampı sona erdi. Kamp dönemini ve hazırlık maçlarını değerlendiren Samsunspor’un teknik direktörü Engin Korkukır, “Takımda her şey şuan çok iyi. Çalışmalarımızı tamamladık. Takım 8 Ağustos Pazartesi gününe kadar izinli. Pazartesi Nuri Asan Tesisleri’nde akşam çalışmaya başlayacağız. Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirdiğimiz farklı zamanlarda ki iki farklı kampımız gayet iyi geçti. Fiziksel olarak kampımız çok iyi geçti. Gençler takıma ve tecrübelilere ayak uydurdular. Her şey çok iyi.

Özellikle kampta futbolcularımıza izin vermedik. 50’den fazla antrenman gerçekleştirdik. Bu sayı bir kamp sezonu için oldukça iyi rakam. Fiziksel olarak sorun yok. Psikolojik sorunlarla ilgili yönetimimiz yoğun çaba harcıyor. Çaykur Rizespor ve Bursaspor’la birer hazırlık maçı yapacağız” dedi.