SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın uzun süredir transfer etmek için çabaladığı Lucas Leiva’nın hazırlık maçında sakatlanması süreci uzatmıştı.

amkspor.com / DIŞ HABERLER

Liverpool Menajeri Jurgen Klopp’un bırakmaya pek sıcak bakmadığı Lucas Leiva ile ilgili şimdiye kadarki en net açıklama Galatasaray Kulübü Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu’ndan gelmişti. Nazifoğlu, transfer ile ilgili yaptığı açıklamada “Lucas Leiva imza atarsa sürpriz olmaz” demişti. Başarılı orta saha oyuncusunun sakatlığı nedeniyle görüşmelere ara veren Galatasaray yönetimi, yine de nabız yoklamaya devam etmişti.

İLGİLİ HABEREren Derdiyok`tan ilk sözlerEren Derdiyok`tan ilk sözler

LEIVA HAKKINDA KONUŞTU

Bugün basın toplantısı gerçekleştiren Liverpool Menajeri Jurgen Klopp, Lucas Leiva’nın son durumu hakkında bilgi verdi. Barcelona ile hazırlık maçında karşılaşacak olan İngiliz ekibinin çalışmaları hakkında konuşan Klopp, Leiva’nın bu maçta forma giymesinin zor olduğunu söyledi. Brezilyalı yıldızın son durumunun maç saatinde belli olacağını da sözlerine ekleyen Alman çalıştırıcının, Levia’yı tam iyileşmeden sahaya sürmeyi planlamadığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERAvrupa Ligi`ndeki rakiplerimiz belli olduAvrupa Ligi`ndeki rakiplerimiz belli oldu

KLOPP KAFALARI KARIŞTIRDI

Galatasaray’ın her konuda anlaştığı ve bir tek Klopp engeline takıldığı transferde son durumum pazartesi belli olacağı söylenmişti.

Ancak Klopp’un Lucas Leiva’nın sakatlığı hakkında bilgi vermesi kafaları karıştırdı. Bugünkü açıklama ise sanki Klopp’un Lucas Leiva’yı gelecek sezon da kadrosunda görmeye karar verdiği şeklinde algılandı. Leiva’yı rotasyonda kullanmayı planlayan Liverpool’un karşısına daha çok 11 sözü ile Galatasaray’ın bu açıklamanın ardından nasıl bir tavır sergileyeceği merak konusu oldu.

Bilindiği üzere mutlaka bir orta saha transferi yapmak isteyen Galatasaray’ın listesinde Tolga Ciğerci ve Gökhan İnler de bulunuyor.

Yayınlanma Tarihi:16:47,