SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

BeşiktaşUSA’de başkan değişmedi

2015 yılında BeşiktaşUSA Derneği'nin başkanı seçilen Ferruh Zor tek aday olarak girdiği genel kurulda tüm üyelerin oylarını alarak yeniden başkan seçildi.

Güncellenme: 15:56, 05/08/2016
BeşiktaşUSA’de başkan değişmedi

BeşiktaşUSA Derneği olağan genel kurulu, 31 Temmuz 2016 Pazar günü, Kırım Türkleri Amerikan Birliği ev sahipliğinde New York’ta gerçekleştirildi.

Amerika’da faaliyet gösteren en aktif derneklerden olan BeşiktaşUSA Genel Kurul toplantısına tek aday olarak çıkan Ferruh Zor, tüm üyelerin desteğini alarak tekrar başkan seçildi. 2016-2018 yılları arasında iki yıl süre zarfında görev alacak olan yeni yönetim kurulu da, Başkan Ferruh Zor tarafından açıklandı.

2015 yılında eski Başkan Emrah Ögüt’ün görevi bırakmasının ardından Başkanlık görevini devralan Ferruh Zor, seçimle kendisini tekrar başkan seçen üyelere teşekkür etti.

Türkiye ve Beşiktaş sevgisini Amerika’da arttırarak devam ettireceklerini belirten Zor, “Yeni yönetimimizi deneyimli üyelerimizin yanı sıra, genç ve dinamik üyelerimizden oluşturduk. Yönetim kurulunda yer alan 4 yeni kadın üyemiz, sosyal faaliyetlerde ismimizi duyurmamızda bize katkı sağlayacak. Yeni dönemde, New York dışındaki eyaletlerde de başta California, Florida ve Washington DC olmak üzere daha aktif çalışmalarda bulunacağız. Önümüzdeki aylarda Başkanımız Fikret Orman ve sürpriz konukların katılımıyla şampiyonluk balosu düzenleyeceğiz” diye konuştu.