SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vitor Pereira: Resmen uyuduk

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, maçın ilk çeyreğinde konsantre olamadıklarını ve oyunu Monaco'ya altın tepsi ile verdiklerini söyledi.

Güncellenme: 00:56, 04/08/2016
Vitor Pereira: Resmen uyuduk

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, maçın başlangıcında uyuduklarını ve oyunu rakiplerine altın tepsi ile hediye ettiklerini belirtti. Maçın ilk ve son çeyreklerinde konsantrasyon kaybının affedilmez olduğunu dile getiren Portekizli, şu ifadeleri kullandı:

“Bu tür turnuvalarda maçın ilk 15 ve son 15 dakikası konsantrasyonunuzu kaybetme hakkınız yok. Fiziksel olarak değil kafa olarak da hazır olmalısınız. Maç tamamen uyuyarak başladık ve dengesiz oynadık. İlk yarıda rakibimize oyunu altın tepsi ile sunduk. İkici yarıda biraz toparlandık ve golü bulduk ama rakibimiz 3. golü buldu. Şu an yapabileceğimiz bir şey yok. Zeminden mi korktuk, oyundan mı korktuk bilmiyorum. Artık önümüzdeki maça bakmaktan başka bir çaremiz yok. Önümüzdeki maça bakmaktan başka elimizden bir şey gelmez.”

“Avrupa mücadelelerinde hakem konularından çok çektim. Bu konu ile ilgili yorum yapmak istemiyorum. Zemin çok kötüydü, istediğimiz oyunu oynamak çok zordu. Topa sahip olmaya çalışan bunun üzerine yoğunlaşan bir takımız. Zemin kötü olunca bunu yapamadık. Beni üzen şeylerden biri buydu.”

“Turnuva çok erken başlıyor. Kendi sahamızda hazır olduğumuzu ispatladık. Herkes de aynı zamanda başlıyor turnuvaya. Bunu bir bahane olarak sığınmayı doğru bulmuyorum. Daha iyi olabilirdik.”

Yayınlanma Tarihi:00:00,