SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Oumar Niasse’ta son tango!

Galatasaray, Oumar Niasse için son kozunu oynuyor. Sarı-kırmızılılar, Everton’ın 28 kişilik kadrosunda kendisine yer bulamayan golcü futbolcu için bir kez daha ada’ya gidecek.

Güncellenme: 08:44, 04/08/2016
Oumar Niasse’ta son tango!

Eren Derdiyok transferini bitiren Galatasaray, transferde hız kesmiyor. Tek golcüyle yetinmek istemeyen sarı-kırmızılılar, Oumar Niasse için de yeniden harekete geçti. Everton menajeri Koeman'ın kadroda düşünmediği golcü futbolcu, Galatasaray'da forma giymek istediğini daha önce yöneticilere iletmiş, ancak yüksek maliyeti nedeniyle bu girişim arka plana itilmişti. Eren transferi sonrası eli güçlenen yöneticiler Senegalli futbolcunun ücretinde indirimi kabul etmesiyle bir kez daha masaya oturacak.

İLGİLİ HABERRiekerink`ten sürpriz talep!Riekerink`ten sürpriz talep!

ŞİMDİ TOP EVERTON'DA

Everton'ın 28 kişilik yeni sezon kadrosuna alınmayan Niasse, önceki görüşmede Galatasaray'dan istediği yıllık 2.5milyon Euro'luk ücretinde indirime gideceğinimenajeri aracılığıyla iletti. İngiliz ekibiyle 4 yıl daha sözleşmesi bulunan golcü futbolcu için, Everton'a 1milyon Euro'luk kiralama bedeli önerilecek. Senegalli futbolcu da kulübünden transferi için kolaylık isteyecek. Hamza Hamzaoğlu döneminden beri Galatasaray'ın transfer listesinde olan Niasse, düzenli forma giyeceği bir takımda oynamak istediğini açıklamıştı.