SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da sıkıntı savunmada…

Galatasaray yönetimi, Riekerink’in pivot santrfor ve kesici orta saha taleplerini karşıladı. İki bek ve stoperler ise formsuz veya yetersiz...

Güncellenme: 09:15, 04/08/2016
Galatasaray’da sıkıntı savunmada…

Göreve başladığı 1 Temmuz'dan itibaren yönetimden forvet isteyen Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, yavaş yavaş muradına eriyor! İleride uzun boylu ve fizikli bir ismin olması gerektiğini belirten Hollandalı hoca, Sneijder, Bruma ve Podolski'nin desteği ile gol sorunu yaşamayacaklarını belirtmişti. Sarı-kırmızılıların görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdiği Eren Derdiyok da tam bu tanıma uyuyor. Ayağına oldukça hâkim bir isim olmasının yanında, hava toplarında da etkili olan İsviçre asıllı golcü, top da tutabiliyor.

İLGİLİ HABEROumar Niasse`ta son tango!Oumar Niasse`ta son tango!

İKİ BEKTE DE SIKINTI BÜYÜK

Sneijder, Bruma ve Lukas Podolski'nin yanı sıra Sinan, Yasin ve Emrah gibi oyuncuların desteği ile Eren'in çok etkili olacağını düşünen Riekerink, Leiva ile orta sahayı rahatlatacak. ‘Kesici' orta saha, imza için gün sayıyor. Forvet ve orta sahadaki krizi çözen Aslan'da gözler savunmada. Göbekte görev alan Serdar Aziz, Chedjou, Hakan Balta, Semih Kaya ve Koray sakat veya formsuz. Sağ bekte Linnes ve Sabri, solda Carole tatmin etmiyor. Riekerink de takımın bu en zayıf mevkilerine acil takviye istiyor.

Yayınlanma Tarihi:09:08,