SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de gündem Pereira’nın geleceği

Fenerbahçe'de, Şampiyonlar Ligi'nden elenme sonrasında fatura teknik direktör Vitor Pereira'ya çıkıyor.

Monaco'ya elenip Şampiyonlar Ligi hedefinden bir kez daha uzaklaşan Fenerbahçe'de oklar teknik direktör Vitor Pereria'nın üzerine çevrildi.
Geçtiğimiz yıl da Shaktar'a elenerek Devler Ligi'nde mücadele etme şansını kaybeden Fenerbahçe'de camia ve taraftardan Portekizli teknik adama önemli eleştiriler yapılıyor
Monaco maçı sonrası,'Mücadeleye isteksiz başladık' şeklindeki açıklaması Pereira'nın ciddi şekilde geleceğinin tartışılmasına neden oldu.
Özellikle yöneticilerin maç sırasındaki isteksizlik yüzünden Portekizli teknik adamı eleştirirken, taraftarlar da sosyal medyada, takımı mental olarak maça hazırlama görevinin teknik adamda olduğunu dile getirdiler.
Teknik direktör Vitor Pereira'nın sarı lacivertli takımdaki geleceği tartışılırken, yönetimde de bu konunun gündeme gelmesi bekleniyor
Takımına Monaco maçı sonrası ve pazar günü için izin veren teknik direktör Pereira'nın maç sonrası soyunma odasında isteksizliğin nedenini futbolcularına da sorduğu ve bu konuda sinirli olduğu belirtildi.(LİG TV)