SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erman Toroğlu’ndan Aziz Yıldırım’a sert eleştiri!

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin Monaco ile oynadığı maç sonrası Başkan Aziz Yıldırım'ı sert bir dille eleştirdi.

Fenerbahçe'nin Monaco ile UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda karşı karşıya geldiği mücadelenin ardından eski hakem Erman Toroğlu sert yorumlarda bulundu.
Erman Toroğlu, A Spor’da maçın ardından yaptığı yorumlarda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Brezilyalı forvet Fernandao'ya yüklendi.
Erman Toroğlu, Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’ne veda etmesinin ardından Aziz Yıldırım’ı 1 numaralı sorumlu olarak göstererek şunları söyledi:
"Bu kulübün sahibi sen değilsin. Ey! Fenerbahçe taraftarı. Aldatılıyorsunuz... Fenerbahçe taraftarı bu kadar fedakarlığa rağmen aldatılıyor. Forma alıyorlar, kombine alıyorlar, Avrupa’ya geliyorlar. Sonra?"
"Başkanın aleyhine bağırdığı zaman stada gelemiyor. Kombinesi iptal ediliyor. Bakın! Fenerbahçe kulüp başkanı transfer etmeli. Ben söylüyorum."
Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin Brezilyalı golcüsü Fernandao'nun performansını eleştirirken de şu ifadeleri kullandı:
"Bir kere Fernandao tatilden 237 kilo gelmiş. Ne yapayım ben Fernandao'yu? Karşıdan attığın zaman sektirecek zaten belli. Nasıl atacak o zaman, ne işe yarayacak."