SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş için kritik hafta…

Teknik Direktör Şenol Güneş, forvet ve stopere yapılacak transferlerin en kısa sürede bitirilmesini istedi. Yöneticiler ayrıca Jose Sosa krizini de çözmek için çaba harcıyor.

Güncellenme: 09:16, 04/08/2016
Beşiktaş için kritik hafta…

Beşiktaş’ın hazırlık dönemi sorunlar yumağı arasında geçiyor. Gökhan Gönül ile Adriano transferleriyle kanat bekleri sağlama alınsa da hem stoper hem de forvete takviyelerin yapılmaması ve Jose Sosa krizinin çözülememesi teknik heyeti sıkıntıya soktu. Teknik Direktör Şenol Güneş'in bir an önce transferin bitirilmesi için yönetime baskı yaptığı biliniyor. Yönetim bir hafta içinde tüm sorunları aşmayı planlıyor.

İLGİLİ HABERBeşiktaş`tan Fenerbahçe`ye Devler Ligi göndermesiBeşiktaş`tan Fenerbahçe`ye Devler Ligi göndermesi

Beşiktaş yönetiminin önceliği forvet takviyesi… Samuel Eto'o'ya, “Bonservisini çöz, gel” denirken, transferden sorumlu yönetici Umut Güner, Chelsea'nin Fransız forveti Loic Remy'yi ikna etmeye çalışıyor. Mario Gomez'e dönmesi için baskılar sürüyor. Stoper için gündeme gelen son isim Çin ekibi SD Lueng'de oynayan Brezilyalı Gil. Sambacının durumu araştırılıyor. Yönetim, bu hafta Sosa krizini de çözmeye kararlı…

Yayınlanma Tarihi:08:52,