SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ümit Karan’dan darbe yorumu

Binlerce ilçe sakininin bayrağını dalgalandırdığı Bağcılar Meydanı, her gün alanında ünlü isimleri ağırlıyor. Basında yaptığı açıklamalarla spor dünyasında etkin olan FETÖ mensuplarının etkinliğine dikkat çeken eski Galatasaraylı Milli Futbolcu Ümit Karan, 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili olarak, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan futbol terimiyle topu 90’a attı” dedi.

Güncellenme: 16:56, 03/08/2016
Ümit Karan’dan darbe yorumu

15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla 18 gündür sürdürülen vatan ve demokrasi nöbeti Bağcılar'da da coşkuyla yaşanıyor.

Basında yaptığı açıklamalarda Futbol dünyasında Fethullahçı Terör Örgütü mensuplarının etkin olduğuna dikkat çeken Galatasaraylı eski milli futbolcu Ümit Karan da, Bağcılarlıları vatan ve demokrasi nöbetinde yalnız bırakmadı. Yaptığı konuşmada ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiğinin altını çizen Karan, “Milletimiz cesareti ve kararlılığıyla bir tarih yazmıştır. Topraklarımızı kurtardınız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 15 Temmuz gecesi büyük bir kahramanlık gösterdiğinin altını çizen Karan, “Cumhurbaşkanımız futbol deyimiyle topu 90'a attı” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:49,