SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Seramiksan Jessica Susan Tow- Arnet ile anlaştı

Güçlü bir kadroyla 1'inci Lig'de yer almak isteyen Seramiksan, yeni sezon için Amerikalı orta oyuncu Jessica Susan Tow- Arnet ile anlaştı.

Güncellenme: 10:20, 03/08/2016
Seramiksan Jessica Susan Tow- Arnet ile anlaştı

Seramiksan, yeni sezon için kurduğu güçlü kadrosuna, birçok Uluslararası başarıya imza atmış ABD Milli Takım oyuncusu blok yıldızı, orta oyuncu Jessica Susan Tow-Arnet’i ekledi. 1986 doğumlu, 1,91 cm boyundaki yeni oyuncu, Amerika’daki başarılarının yanı sıra kariyerindeki uluslararası başarılarla da adından söz ettiriyor. ABD Milli Takım forması giymeye devam eden orta oyuncu Jessica Susan Tow- Arnet, hem Porto Rico’da hem de Azerbaycan Süper Ligi’nde “Ligin en iyi blok yapan oyuncusu” seçildi.

Seramiksan Spor Kulübü başkanı N. Bülent Erkul: “1’inci Lig’de de zirve mücadelesine devam edecek olan takımımız muhteşem bir transfere daha imza attı. Başarılarıyla göz dolduran orta oyuncu Jessica Susan Tow-Arnet’in deneyimleriyle takımımıza büyük katkı sağlayacağına ve birlikte başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyoruz. Kulübümüz adına ailemize hoş geldin diyoruz” dedi.

Amerikalı orta oyuncu Jessica Susan Tow-Arnet ise “Kısa zamanda başarılarıyla 1.Lig’e yükselen bir takımda yoluma devam edeceğim için çok mutluyum. Bugüne kadar hedefleri olan takımlarla çalıştım. Yeni sezonda Seramiksan için her şeyin güzel olacağına inanıyorum. Takım arkadaşlarımla buluşmayı heyecanla bekliyorum. Hedefimizin her zaman zirve olacağı bir sezonda birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.