SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor Olcan Adın’ı bekliyor

Bursasporlu yöneticilerle Galatasaraylı idareciler bir araya geldi. Takımdan gönderilmek istenen Olcan Adın'a Bursaspor 800 bin Euro'dan fazla veremeyeceğini bildirdi. Yıllık 1.8 milyon Euro kazanan Olcan Adın, kulübünden iki yıllık alacağını istiyor. Futbolcu ve Galatasaray anlaşırsa Bursaspor tecrübeli kramponla masaya oturacak.

Güncellenme: 10:24, 03/08/2016
Bursaspor Olcan Adın’ı bekliyor

Bursaspor, Olcan Adın için resmi girişlerinin startını verdi. Dün istanbul’a giden yönetim kurulu üyeleri sarı-kırmızılı idarecilerle Zorlu Center’da bir araya geldi. Toplantıda teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun ısrarla istediği tecrübeli futbolcu için resmi teklif yapıldı. Galatasaray’da önümüzdeki yılın kadrosunda düşünülmeyen Olcan Adın konusunda rakamlarda uzlaşılması halinde taraflar el sıkışacak. Ancak mevcut tabloda aradaki uçurum dikkat çekiyor.

“BATALLA’DAN FAZLA VERMEYİZ”

Bursasporlu yöneticiler görüşmede takımda 1 milyon Euro barajını aşan iki futbolcunun bulunduğunu, bunun da Pablo Batalla ve Tomas Sivok olduğuna vurgu yaptı. Yeşil-beyazlı kulüp, Olcan Adın’a en fazla 800 bin Euro ücret verebileceğini de dile getirdi. Olcan Adın’ın Galatasaray’la iki yıllık sözleşmesi bulunuyor. Tecrübeli futbolcu Galatasaray’dan yıllık 1.8 milyon Euro’dan iki yıllık alacağını isterken, geride kalan birikmiş parasını da talep ediyor.

Olcan Adın eğer Galatasaray ile alacak problemini çözerse yeşil-beyazlı yöneticilerle masaya oturacak. Bursaspor’un Olcan Adın’a 1+1 yıllık sözleşme önereceği bildirildi.

BursaHakimiyet