SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Teknik Direktör Jan Olde Riekerink, yeni sezona oldukça iddialı hazırlanıyor. 1 Temmuz'dan bu yana takımını çalıştıran Hollandalı hoca, oyun şablonunu oluşturmayı başardı. Üç önemli bölgede eksiği olmasına rağmen düzenini kuran Riekerink, elindeki imkânları iyi değerlendirdi. Kanat oyuncularının performansından memnun kalan tecrübeli hoca, yeni sezonda rakiplerini kanat organizasyonlarıyla vurmayı planlıyor.

İLGİLİ HABERGalatasaray Bruma için serveti reddettiGalatasaray Bruma için serveti reddetti

Bruma’nın performansı Riekerink için ayrı bir motive kaynağı oldu. Yurtdışı kamp döneminde çıktığı 5 maçta 6 gol kaydeden Portekizli yıldız, hocasının sıkıntısını giderdi. Bruma'nın yanı sıra Sinan Gümüş ve Yasin Öztekin'in çalışkanlığı kurulan sisteme büyük yardımcı oldu. Oyuncularından 90 dakika koşan bir takım yaratmaya çalışan Riekerink, gelecek transferlerle sistemine son şeklini verecek.

İLGİLİ HABERGalatasaray`dan Schweinsteiger sürprizi!Galatasaray`dan Schweinsteiger sürprizi!

DEFANSA SON UYARI

Geçen sezon gol yeme rekoru kıran Galatasaray'da savunma yine S.O.S verdi. Aynı başarısızlığı bir daha yaşamamak istemeyen sarı-kırmızılıların teknik patronu defanstaki futbolcuları uyardı. Topu oyuna sokmak için direkt pas vermelerini isteyen Hollandalı, çalım atmamaları gerektiği konusunu yeniden hatırlattı.