SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş formasıyla geçen sezon çıktığı 31 lig maçında takıma yaptığı 7 gol ve 12 asistlik performansla Beşiktaş’ın tam 7 sene sonra kazandığı şampiyonluğa önemli katkı yapan Jose Sosa, artık kulübün 1 numaralı sorunu haline geldi.

İstanbul’da gerçekleşen terör olaylarını bahane ederek Beşiktaş’tan ayrılıp Milan’a transfer olmak istediğini açıklayan Jose Sosa’ya yönetimden izin çıkmadı. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, tecrübeli futbolcu konusunda kararlarının net olduğunu söyledi.

“MILAN’DAN YENİ TEKLİF YOK”

Arjantinli futbolcu Jose Sosa’nın davranışını etik bulmadıklarını söyleyen Çebi, “Jose Sosa, gitmek istiyor. Bu konuda elinden gelen her şeyi yaptı. Ayrılmakta ısrarcı. Ama bizim de kararımız belli. Beşiktaş’ın kontratlı futbolcusu ve onu satmayı kesinlikle düşünmüyoruz. İlerleyen süreçte neler olur göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Josa Sosa’ya İtalya Serie A ekibi Milan’ın ilgisinin bulunduğunu doğrulayan başarılı yönetici, “Ancak kendilerinden bize gelen yeni bir teklif yok. Onu takımda tutmak istiyoruz” sözlerini sarf etti.

İLGİLİ HABERBeşiktaş taraftarı Çarşamba gününü bekliyor!Beşiktaş taraftarı Çarşamba gününü bekliyor!

Fanatik