SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hasan Ali Kaldırım: “İyi hazırlandık”

Monaco maçı öncesi basın karşısına geçen Fenerbahçeli sol bek Hasan Ali Kaldırım, bu eşleşmenin turnuvanın en zor eşleşmesi olduğunu söyledi.

Güncellenme: 21:32, 02/08/2016
Hasan Ali Kaldırım: “İyi hazırlandık”

Sarı-lacivertli oyuncu Hasan Ali Kaldırım, “Bu turun en zor eşleşmesinin Fenerbahçe-Monaco olduğunu düşünüyorum. Geçen hafta evimizde iyi bir performans sergiledik. Yarın da iyi bir futbolla turu geçeceğimize inanıyorum. Bu sene Şampiyonlar Ligi'nde olmak, gruplara kalmak istiyoruz. Önümüze maç maç bakmamız gerekiyor. Hazırlık döneminde tam takım halinde hazırlanamadık, Avrupa Şampiyonası'ndan dolayı aramıza geç katılan arkadaşlar ve yeni transferler oldu. Şu an itibariyle elimizden geldiğince bu tura iyi hazırlandık. Yarın da iyi bir mücadele sergileyerek, takım halinde hareket ederek taraftarlarımıza ve ülkemize güzel bir mutluluk yaşatmayı istiyoruz. 2-1 kazandık ilk maçta ama gol pozisyonlarının değerlendirdiğimizde daha farklı bir skor alabilirdik. 2-1 tehlikeli bir skor. Diken üstündeyiz diyebilirim. İdmanlarda herkes görevine odaklandı. Umarım yarın herkes elinden geleni yapıp iyi bir skor olur. ” dedi.

“Sistem değiştirmek kolay değil”

Takımındaki yeni sistem ile ilgili görüşü alınan Hasan Ali, “İlk hazırlık maçlarında tam hazır bir görüntü veremedik. Önemli olan ilk resmi maçtı ve bence geçen hafta iyi bir performans sergiledik. Kolay değil sistem değiştirmek. İlk süreci iyi atlattık. Bu sisteme yavaş yavaş alıştık. Henüz sezon başlangıcındayız. Zaman geçtikçe bu sistem daha da faydalı olacaktır. Kanatta oynayanlar bu sistemde çok gidip gelmeli. Uyum sağladım. Zaman geçtikçe daha iyi olacağım. Bize verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:21:31,