SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eren Derdiyok resmen Galatasaray’da

Son görüşmelerde ortaya çıkan tablo sonrası Galatasaray Eren Derdiyok transferi karşılığında 4 milyon Euro bonservis ödeyecek. Umut Bulut ve Ryan Donk transferi ise Derdiyok transferinden bağımsız olarak gerçekleşecek.

Güncellenme: 20:32, 02/08/2016
Eren Derdiyok resmen Galatasaray’da

Galatasaray, Kasımpaşalı futbolcu Eren Derdiyok’u resmen sarı-kırmızılı renklere bağladı. Galatasaray’ın Derdiyok ile 3 yıllık bir ön protokol imzaladığı ve imza töreninin cuma günü gerçekleşeceği öğrenildi.

Sarı-kırmızılı yönetim, Eren Derdiyok’un transferi için Kasımpaşa kulübü ile kesin anlaşmaya vardı. Yapılan anlaşmada, Eren’e karşılık transferde takas futbolcu verilmeyecek ve Sarı-kırmızılılar sadece 4 milyon Euro bonservis bedeli ödeyerek, golcü futbolcuyu renklerine katacak. Taraflar resmi anlaşmayı sağlarken, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Kasımpaşa Kulübü Başkanı Turgay Ciner, anlaşmanın son detaylarını belirlemek için masaya oturdular. İki başkanın özel toplantısının ardından transferin mali detayları yarın kamuoyuna açıklanacak.

Galatasaray ile Kasımpaşa arasındaki transfer diyaloğu sadece Eren ile kısıtlı kalmayacak. Kasımpaşa, Sarı-kırmızılı kulüpten Umut Bulut ve Ryan Donk’un transferini gerçekleştirecek. Ancak bu transfer, Eren Derdiyok’un transferine karşılık takas olmayıp, ayrı bir paket olarak pazarlığı yapıldıktan sonra sonuçlandırılacak.

İLGİLİ HABERUmut Bulut`tan Kasımpaşa`ya ret!Umut Bulut`tan Kasımpaşa`ya ret!

Yayınlanma Tarihi:18:35,