SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’ın o sözleri tişört oluyor

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, FETÖ’yü deşifre ederken kullandığı “Ne şikesi, memleket elden gidiyor” sözleri simgeleşiyor.

Güncellenme: 11:41, 01/08/2016
Aziz Yıldırım’ın o sözleri tişört oluyor

Aziz Yıldırım’ın 2012 yılında söylediği o sözler ölümsüzleşiyor. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran ve TT olan Emekli Tümamiral Semih Çetin'in CNN Türk’te söylediği “FETÖ'nün karşısına ilk olarak sarı-lacivert bir duvar çıktı” şeklindeki sözlerinin ardından Fenerium Genel Müdürü Mümtaz Karakaya harekete geçti.

İLGİLİ HABERAziz Yıldırım`dan `darbe girişimi` yorumuAziz Yıldırım`dan `darbe girişimi` yorumu

Karakaya, bu sözlerden hareketle sarı-lacivertli taraftarlara bir sürpriz hazırladı. Hürriyet’te yer alan habere göre Karakaya, lacivert zemin üzerinde sarı duvar ve başkan Aziz Yıldırım’ın “Ne şikesi, memleket elden gidiyor” sözlerinin yazılı olduğu bir tişört hazırladı.

aziz-yıldırım-iç

SEMBOLİK ÜCRET

Tişörtte Yıldırım'ın bu konuşmayı yaptığı tarih olan 14.02.2012 de yazıyor.  Fenerium mağazalarında satılacak ikinci tişörtte de yine Fenerbahçe'nin FETÖ'yü çok önceden deşifre etmesine bir gönderme var. “Demedik mi?” yazan ikinci tişörtün de yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABERKim bu FETÖ`cü hakemler?Kim bu FETÖ`cü hakemler?

Fenerium bu tişörtleri kâr amacı gütmeden 19.95 TL'den satışa çıkaracak. Yarın tüm Feneriumlarda yer alacak tişörtlerden onbinlerce basacak olan Fenerbahçe rekor satış bekliyor. Bu tişörtler, “Her eve lazım” sloganı ile tüm taraftarlarına ulaştırılacak.