SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Taha Akgül: Her şey ülkemiz için

Rio Olimpiyatları'na çok az bir zaman kala Milli güreşçiler Taha Akgül ile Mustafa Kaya iddialı mesajlar yolladı. Türkiye'nin yakın zamanda yaşadığı darbe girişimi kabusundan hareketle motivasyonlarının çok daha fazla arttığını söyleyen milli güreşçiler Taha Akgül ve Mustafa Kaya, oyunlara hazırlık süreci hakkında da bilgi verdi.

Güncellenme: 17:57, 31/07/2016
Taha Akgül: Her şey ülkemiz için

Rio şartlarına benzediği için Antalya’yı seçtiklerini belirten sporcular, kendilerine ev sahipliği yapan Gloria Serenty ve Gloria Sports Arena’ya da ev sahipliği için teşekkür etmeyi unutmadı. Mustafa Kaya, madalya için hazırlandıklarını ve bunu başaracaklarını söylerken, Taha Akgül ise olimpiyatın diğer tüm organizasyonlardan ayrıldığını belirtti.

Akgül, “Her ülkenin en iyileri burada olacak. Sorumluluğumuz büyük. Sıkıntılı günler geçiren halkımıza bir moral vermek, biraz olsun onları sevindirmek, olanları unutturmak için mücadele edeceğiz. Sağlanan çalışma ortamına, ülkemize böyle bir tesis kazandıran ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Sayın Nuri Özaltın’a teşekkür eder, bir kez daha başsağlığı dileriz” sözleriyle Türk halkına seslendi.