SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hürriyet Eskişehir’i heyecanlandırdı

Transfer döneminin en hareketli takımlarından olan Eskişehirspor’da, Hürriyet Gücer’in sosyal medyada paylaştığı fotoğraf kırmızı şimşekleri heyecanlandırdı.

Güncellenme: 14:08, 31/07/2016
Hürriyet Eskişehir’i heyecanlandırdı

Bu yıl PTT 1. Lig’e düşen ve sezon sonu tekrar Süper Lig’e çıkmak isteyen Eskişehirspor’da, transfer hareketliliği devam ediyor. Son olarak Atatürk Stadyumu'nda taraftarının önünde Erkan Zengin ile 3 yıllık sözleşme imzalayan kırmızı şimşekler, bu flaş transferle tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Eskişehirspor'da, taraftarın ısrarla istediği isimlerin başında gelen Hürriyet Gücer'in sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf ise taraftarlarca sevinçle karşılandı. Son olarak Gaziantepsor forması giyen 34 yaşındaki futbolcu, sosyal medya hesapları üzerinden ‘Kupa kaldırmaya geliyorum' notuyla Eskişehirspor formalı bir fotoğraf paylaştı. Daha önce Hürriyet'in Eskişehirspor'a geri dönmesi için paylaşımlar yapan taraftarlar, bu fotoğrafın altına da çok sayıda yorum atarak oyuncuya ‘Hoşgeldin’ mesajları verildi. Eskişehirspor'da, Hürriyet Gücer transferinin en kısa sürede tamamlanması bekleniyor.

34 YAŞINDAKİ FUTBOLCU HÜRRİYET GÜCER, SOSYAL MEDYA HESAPLARI ÜZERİNDEN ‘KUPA KALDIRMAYA GELİYORUM' NOTUYLA ESKİŞEHİRSPOR FORMALI BİR FOTOĞRAF PAYLAŞTI. DAHA ÖNCE HÜRRİYET'İN ESKİŞEHİRSPOR'A GERİ DÖNMESİ İÇİN PAYLAŞIMLAR YAPAN TARAFTARLAR, BU FOTOĞRAFLA İLGİLİ YORUMDA BULUNDU. (KADİR ARSLAN/ESKİŞEHİR-İHA)

Yayınlanma Tarihi:14:02,