SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Banvit geçtiğimiz sezon Avtodor takımında oynayan Amerikalı oyuncu Jeremy Chappell ile anlaştı. Chappell geçen sezon Avtodor formasıyla 13.4 sayı ve 5.2 ribaund ortalamaları ile oynadı.

Geçtiğimiz sezon Avtodor'da ikinci sezonunu geçiren Jeremy Chappell 32 lig maçına çıkarken, 13.4 sayı ve 5.2 ribaund ortalamaları ile oynadı. Takımıyla 16 Eurocup maçına da çıkan Chappell 15.5 sayı ve 4.5 ribaund ortalamaları ile iyi bir sezon geçirdi. 1987 doğumlu oyuncu yeni sezonda turuncu-beyaz formanın başarısı için mücadele edecek.

PARTIZAN’DAN EDO MURIC DE TRANSFER EDİLDİ

Banvit geçtiğimiz sezon Partizan takımında oynayan Slovenyalı oyuncu Edo Muric ile anlaştı. Muric geçen sezon Partizan formasıyla 10.4 sayı ve 4.2 ribaund ortalamaları ile oynadı. Slovenya Milli Takım kadrosunda bulunan Edo Muric, Türkiye'ye gelerek Yeşilköy Acıbadem International Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.

Geçtiğimiz sezon Partizan'da ikinci sezonunu geçiren Edo Muric 12 lig maçına çıkarken, 9 sayı ve 3.3 ribaund ortalamaları ile oynadı. 1991 doğumlu oyuncu yeni sezonda turuncu-beyaz formanın başarısı için mücadele edecek.