SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Riekerink memnun kaldı

Galatasaray'ın hocası Riekerink, Manchester United maçı sonrasında İsveç ve Danimarka kamplarının iyi geçtiği ve takımından memnun olduğunu belirtti.

Güncellenme: 23:51, 30/07/2016
Riekerink memnun kaldı

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, 5-2 mağlup oldukları Manchester United maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hollandalı teknik adam her iki kamp dönemi için, “Genel olarak İsviçre ve Danimarka kampı çok iyi geçti. Hoca olarak takımımın performansından memnun olduğumu söyleyebilirim. Takım kuruluş aşamasında ve oyuncularımdan fiziksel ve mental anlamda memnunum” dedi.

İLGİLİ HABERGalatasaray 2-5 Manchester UnitedGalatasaray 2-5 Manchester United

Riekerink, Manchester United maçı için de, “Manchester United’a karşı oynuyorsunuz. Geniş bir kadroya sahipler” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü: “İstediğimiz Galatasaray ilk yarıdaydı. Beklentilerim bu yarıda karşılandı. Doğru zamanlarda pres yapma konusunda eleştirilebiliriz. Çünkü biz bu sezon top tutma ve prese dayalı futbol oynayacağız. Bunu ilk yarıda gösterdik. Bazen ufak eksiklikler bile maç skorunu değiştirebilir. Bugün de öyle oldu. Baz almamız gereken ilk devre olmalı. İkinci yarıdan ise ders alacağız. Uzun bir kamp döneminin sonuna geldiğimiz için fiziksel olarak yorgunluk olabilir.