SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mario Gomez’in eşine sürpriz telefon!

Düğün için Gomez'in eşini kutlayan Olcay Şahan, "Türkiye'de hiçbir sorun yok. Korkmana gerek yok. Burada güzel günler yaşarsınız" dedi. Carina'dan onay çıkarsa, Alman oyuncu yuvaya dönecek.

Güncellenme: 18:45, 30/07/2016
Mario Gomez’in eşine sürpriz telefon!

Mario Gomez geri mi dönüyor? Başkan Fikret Orman’ın “Bakarsınız Gomez geri döner” sözünün ardından Beşiktaşlı taraftarları büyük bir heyecan kapladı. Her transfer döneminde kritik sözler söyleyen Beşiktaş Başkanı, bir kez daha sinyali çaktı.

Siyah-Beyazlılar’da da Alman oyuncunun geri dönüşü için adeta seferberlik ilan edildi. Aslında Mario Gomez de yaptığı açıklamada, “Kararımın ardında sportif veya başka neden yok. İleride bu formayı tekrar giymek istiyorum” diyerek Beşiktaş’tan istemeyerek ayrıldığını ortaya koymuştu.

Peki Alman yıldız, bu açıklamayı neden yaptı? Gomez’in geçtiğimiz günlerde evlendiği Carina Wanzung, olaylar nedeniyle Türkiye’de yaşamak istemiyor.

CARİNA’NIN İKNASI İÇİN SEFERBERLİK

Akşam’ın haberine göre; bu nedenle de Alman oyuncu, kariyerine Beşiktaş’ta sürdürmeyeceğini ifade etti. Ama 31 yaşındaki forvetin aklı hala Siyah-Beyazlılar’da… Başkan Fikret Orman ve ekibi de bunu bildiği için Gomez’in eşi Carina Wanzung’u ikna etmeye çalışıyor. Hatta Carina’nın aklının çelinmesi için Olcay Şahan da devreye girdi.

Düğünün ardından Mario Gomez’i arayan gurbetçi oyuncu, daha sonra Carina Wanzung’la görüştü. “Tebrik ederim” diyerek sözlerine başlayan Olcay Şahan, “Türkiye’de hiçbir sorun yok. Korkmana gerek yok. Burada güzel günler yaşarsınız” diyerek Wanzung’a son durumu anlattı.

ORMAN’IN SÖZLERİ YENİ STRATEJİYDİ

Beşiktaş’ta forma giymek isteyen Mario Gomez, eşinden “Türkiye’de yaşarım” sözünü duyduğu anda görüşmeler yeniden start alacak. Başkan Fikret Orman da “Bakarsınız Gomez döner” ifadesiyle stratejisini belirledi. Beşiktaşlı taraftarlar, twitterdan “ComebackMario” (Geri dön Mario) hashtagiyle Almanya’da manşetlere çıktı. Gomez’in geri dönüşü için açlık grevi yapan bir Beşiktaşlı da Almanya’da konu oldu. Siyah-Beyazlı yönetim de hedef; bu sayede Carina Wanzung’un ikna edilmesi…

Yayınlanma Tarihi:18:25,