SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Bu maç bize ışık tuttu”

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Darmstadt 98 ile oynanan karşılaşmanın ardından yaptığı değerlendirmede, “Dirençli, fizikli bir rakibe karşı oynadık. Bizim için de iyi oldu. Nerelerdeyiz, ne yapmamız gerekli, onunla ilgili bize ışık tuttu” dedi.

Güncellenme: 21:55, 30/07/2016
“Bu maç bize ışık tuttu”

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'nın Windischgarsten kasabasında sürdüren Bursaspor, son hazırlık maçında karşılaştığı Alman ekibi Darmstadt 98’e 3-0 mağlup oldu.

İLGİLİ HABERBursaspor, Darmstadt 98`e 3-0 yenildiBursaspor, Darmstadt 98`e 3-0 yenildi

Karşılaşmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Hamza Hamzoağlu, “Bu maç her anlamda iyi oldu. Dirençli, fizikli bir rakibe karşı oynadık. Bizim için de iyi oldu. Nerelerdeyiz, ne yapmamız gerekli onunla ilgili bize ışık tuttu. İlk yarıda fena değildik. Merter bugün oynamazdı normalde ama buradan maç oynamadan dönmesin diye 45 dakika değerlendirelim istedik. 45 dakikayı iyi geçirdi. En azından Merter'in sağlıklı bir şekilde aramıza geliyor olması bizi bir anlamda sevindirdi. Daha çabukluk idmanlarına geçmedik. Oyun anlayışımızla ilgili de çok fazla çalışamadık. O yüzden sahada dağınık bir görüntü içindeydik ama toparlanacağız. İyi şeyler gördük, daha da iyi olacağız inşallah” dedi.