SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şanlıurfaspor'un hedefi sezon başlamadan önce en az 4 transfer daha yapmak. Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Giray Küçük, eksik olan mevkilere transfer yaparak kampa yetiştirmek istediklerini söyledi.

Şanlıurfaspor'un kamp yaptığı Erzurum'da açıklamalarda bulunan Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Giray Küçük, “Kimse endişeye kapılmasın çok iyi bir takım kuracağız, tüm Şanlıurfa gibi biz de takımdan umutluyuz. Yaklaşık bir haftadır ikinci etap kamp çalışmalarımıza Erzurum'da devam ediyoruz. Birinci etabı Bolu'da yapmıştık. İkinci etap lige hazırlık açısından daha önem taşıyor. Şu an 20 futbolcu ile kamp çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Oldukça güzel, neşeli ve hırslı bir hava var.

Bu yüzden tüm Şanlıurfa gibi bizler de çok umutluyuz. Günde çift idman yaparak teknik heyet eşliğinde futbolcularımız çalışıyor. Tabi kamp çalışmaları sırasında eksik olan bölgelerimize transfer çalışmaları da devam ediyor. Bu anlamda dün, bugün, önceki gün yeni transferlerimiz de kampa katılmış durumda. Eksik olan 4 ve ya 5 bölgeye teknik heyetimizle fikir alışverişinde bulunarak transfer yapmak istiyoruz. Bu transferlerimizi de Erzurum kampına yetiştirmek istiyoruz” diye konuştu.