SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Basın Sözcüleri Çetin Yalanız ve Serdar Nalcı, kulüp tesislerinde düzenledikleri basın toplantısında kamp, fikstür ve kombine konularına dair açıklamalarda bulundu. Yalanız, “Teknik heyet ve transfer komitemiz çalışmalarını yaptı. 2016-2017 sezonuna takımımızı büyük ölçüde hazırladık. Takımımız 3 Ağustos Çarşamba günü Bolu Koru Otel’de kampa girecek. 15 Ağustos'a kadar sürecek kamp süreci de tamamlandıktan sonra hem yönetim hem de takım olarak İnegölspor’a gönül veren ve destek olan tüm futbolsever İnegöllülerle birlikte hazır bir şekilde sezona başlayacağız” dedi.

Takımın sezon hazırlıklarına tesislerde yaptığı antrenmanlarla devam ettiğini ifade eden Yalanız, “Kampa kadar takımımız tesislerde çalışacak ve kamp başladıktan sonra kamp süresince yapacakları antrenman ve hazırlık maçları ile çalışmalarına devam edecektir.

3 Eylül 2016 tarihinde deplasmanda Menemen Belediyespor ile yapacağımız ilk lig maçına kadar takımımız, yönetimimiz ve tüm İnegölsporlularla birlikte hazır olacağız. Futbolcumuz Ali Aytemur bu hafta antrenmanda sakatlandı. İstanbul’da Acıbadem Fulya Hastanesi’nde ameliyat oldu. Bir ay sahalardan uzak kalacak. Bunun yanı sıra kombine biletlerimizi satışa sunduk” diye konuştu.