SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dört Büyükler’den şehitlerimiz için başsağlığı mesajı

Hakkari'de 5 askerimizin şehit düştüğü hain terör saldırısından sonra Türk sporunun dört büyük kulübü, resmi sitelerinden başsağlığı mesajı yayınladı.

Güncellenme: 23:59, 29/07/2016
Dört Büyükler’den şehitlerimiz için başsağlığı mesajı

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor kulüpleri, Hakkari’nin Çukurca ilçesindeki terör saldırısında şehit düşen askerler için başsağlığı mesajı yayımladı.

Kulüplerin, “Milletimizin başı sağ olsun” başlığıyla yayımladığı mesajlar şöyle;

BEŞİKTAŞ

“Hakkari’nin Çukurca ilçesinde, teröristlerin yol kontrolü yapan güvenlik güçlerimize düzenlediği saldırıda 5 askerimizin şehit düştüğünü ve 8 askerimizin de yaralandığını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Terör saldırılarını lanetliyor, ülkemizin birlik ve beraberliğinin terörü yeneceğine olan inancımızı yineliyoruz.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dileriz.

Milletimizin başı sağ olsun…

FENERBAHÇE

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde, PKK’lı teröristlerin yol kontrolü yapan güvenlik güçlerine düzenlediği saldırıda 5 askerimizin şehit düştüğü, 8 askerimizin de yaralandığı haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Yaşanan hain terör saldırısını lanetleyerek, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar, şehit yakınları ve tüm milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz.

GALATASARAY

Hakkari Çukurca’da yol kontrolü yapan güvenlik güçlerimize yönelik menfur terör saldırısında şehit düşen Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Ülkemizin başı sağolsun.

TRABZONSPOR

Bu vatanı bölemeyecek bu milletin arasına nifak tohumu ekemeyeceksiniz. Türkiye her türlü hainliğinize karşı duracak kudrete sahiptir.

Ülkemizin olağanüstü şartlardan geçtiği günlerde Hakkari’den gelen 5 şehit haberi ciğerimizi yaktı. Kahramanlarımıza rahmet diliyoruz.