SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizlispor genç yeteneklere yöneldi

Denizlispor yönetimi bir yandan transfer çalışmalarını, diğer yandan teknik direktör arayışını sürdürürken, genç yetenekleri takıma kazandırmayı amaçlıyor.

Güncellenme: 17:00, 29/07/2016
Denizlispor genç yeteneklere yöneldi

Altyapıya futbolcu kazandırmak için ilçelerdeki amatör kulüpleri taramaya alan yeşil siyahlılar, ilk olarak Çal Belediyespor’dan Yasin’i kadroya dahil etti.

Başkan Yardımcısı Mehmet Uz, “Tüm çevre ilçelerde kulübümüze futbolcu kazandırmak için çalışma başlattık. Yetenekli çocuklarımızı Denizlispor bünyesine dahil edeceğiz. Hedefimiz altyapıyı daha etkin hale getirnip, kendi futbolcularımızı yetiştirmek” dedi.

Bu arada yönetim, Alanyasporlu Perovic’in bonservis sorununun çözülmemesi halinde zaman geçirmeden alternatif isimlere yönelme kararı aldı. Teknik direktör konusunda tam yetki verilen Sportif Direktör Ali Tandoğan’dan da pazartesi gününe kadar çalışacağı ismi belirlemesi istendi. Bu konudaki görüşmeleri sürdürdüğünü söyleyen Tandoğan, “Takımımız antrenmanlarına devam ediyor. Teknik adam konusunda görüştüğüm bazı isimler var. Bu temesları en kısa sürede sonuçlandırıp, hazırlıklara hız vereceğiz” dedi. Yeşil siyahlılar Göztepe’nin sezon açılışına davet edildi.

Yayınlanma Tarihi:16:57,