SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe, yeni sezon için 10 numara arıyordu ama Roma'dan dönen Salih Uçan'ın, Monaco maçındaki mükemmel performansı, arayışların rafa kalkmasına neden oldu. Salih Uçan, sezonun en önemli transferi olduğunu gösterdi ve sorumluluk alan haliyle de “Bu takımın orta sahadaki yeni lideri benim” der gibiydi. Futboluyla taraftarlara, takımın efsane ismi Alex'i hatırlattı. 48 Nolu formayı giyen Salih Uçan oynadığı futbolla ‘10 numarayı hak ettiğini' gösterdi.

İLGİLİ HABERAziz Yıldırım güvendi Emenike coştuAziz Yıldırım güvendi Emenike coştu

DAHA İYİSİNİ Mİ BULACAĞIZ?

Salih Uçan’ın Monaco sınavındaki futbolu, Başkanı Aziz Yıldırım'ı adeta mest etti. “Taraftarlarımız devamlı 10 numara transferi istiyor.Ondan daha iyisini mi bulacağız” diyen Yıldırım, Salih'in bu sezonun en önemli transferi olduğunu söyledi. Salih Uçan kalitesinde bir oyuncunun transferi için yüksek bonservis bedeli ödemeleri gerektiğini de kaydeden Başkan, genç oyuncunun, bundan sonra Fenerbahçe’nin değişmez isimlerinden biri olacağına da yürekten inanıyor.

İLGİLİ HABERVan der Wiel`i kızdırdılarVan der Wiel`i kızdırdılar

SALİH UÇAN’A ÖZEL TEBRİK

Monaco karşılaşması sonrası Salih Uçan’ı özel olarak tebrik eden Başkan Aziz Yıldırım, “Kaliteni, maksimum seviyede ortaya koydun. Bu yolda, üzerine koyarak devam etmelisin. Sen Fenerbahçe’nin geleceğisin ve takımın değişmez isimlerinden biri olacaksın. Uzun yıllar bu kulübe hizmet edeceksin. Bu forma altında önemli başarılar yaşayacağından hiç şüphem yok. Böyle oynamaya devam etmelisin” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERFenerbahçe Monaco`yu geçerse seri başı değilFenerbahçe Monaco`yu geçerse seri başı değil

HERKES HAYRAN KALDI

Roma’da geçirdiği kiralık sezonların sonrasında Fenerbahçe'ye dönen Salih Uçan, Monaco karşısında göze hitap eden yıldızların başında geldi. Maç boyunca attığı isabetli pasların yanında, 2. goldeki katkısıyla da ön plana çıktı. Salih, Fenerbahçe için önemli bir oyuncu olacağının sinyallerini verdi.

Yayınlanma Tarihi:09:59,