SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalyaspor’dan Eto’o açıklaması!

Antalyaspor Asbaşkanı Bora Terzioğlu, "Eto'o, bel ağrısı nedeniyle antrenmana devam edemeyip sağlık kontrolü için Antalya'ya geldi. Eto'o ile ilgili gelmiş teklif yok. Kamptan sağlık nedeniyle ayrıldı" dedi.

Güncellenme: 17:18, 28/07/2016
Antalyaspor’dan Eto’o açıklaması!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un Kamerunlu golcüsü Samuel Eto’o, dün Gürcistan takımı Torpedo Kutaısı ile oynan hazırlık maçından sonra belindeki ağrı nedeniyle kulüp doktorları tarafından muayene edildi. İlk müdahalesi sonrası belindeki sakatlığı nedeniyle Eto’o, bugün Antalya’ya geldi. Hastanede MR’ı çekilen ve tedavi süreci başlatılan Eto’o’nun Topuk Yaylası’ndaki kampa devam edemeyeceği belirtildi. Kırmızı beyazlı takım, yarın tamamlanacak Topuk Yaylası kampının ardından Antalya’ya gelecek. Eto’o’nun, kırmızı beyazlı takımın 1 Ağustos’ta başlayacak Hollanda kampına katılması için, tedavisinin Antalya’da yapılmasına karar verildi.

GELEN TEKLİF YOK

Antalyaspor Asbaşkanı Bora Terzioğlu, Eto’o’nun bel ağrısı nedeniyle antrenmanlara devam edemediğini, sağlık kontrolü için Antalya’ya geldiğini söyledi. Kamerunlu yıldızın MR’ının çekileceğini vurgulayan Terzioğlu, “Herhangi bir kulüpten Antalyaspor’a Eto’o ile ilgili gelmiş teklif, görüşme yok. Kamptan sağlık sebebiyle ayrıldı. MR sonuçlarına göre tedaviye başlayacak. Bizimle sözleşmesi olan bir futbolcuyla bir kulüp ilgileniyorsa bizimle görüşmesi lazım. İşin kuralı bu. Bize hiçbir şey iletilmediği için halen bizim futbolcumuz. 2 yıl sözleşmesi var. Resmileşen görüşmemiz yok” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:17:16,