SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalyaspor’dan Eto’o için açıklama

Antalyaspor'da Samuel Eto'o gündemi durulmuyor! İlk olarak kamptan "sağlık nedenleriyle ayrıldı" denilen Eto'o için daha sonra "Beşiktaş ile anlaşmaya vardı" iddiaları ortaya atıldı. Son olarak ise Antalyaspor Kulübü sert bir açıklama yayınladı.

Güncellenme: 23:26, 28/07/2016
Antalyaspor’dan Eto’o için açıklama

Antalyaspor Kulübü, Beşiktaş ile anlaştığı iddia edilen Samuel Eto’o’nun başka bir kulübe transferinin mümkün olmayacağını bildirdi.

NTVSPOR’UN İDDİASI BU HABERDE

Kırmızı-beyazlı kulübün resmi siteden yaptığı açıklama şöyle;

“Sözleşmeli futbolcumuz Samuel Eto’o ile ilgili giderek artan transfer haberleri Antalyaspor Kulübü olarak bizleri üzmektedir. Haberler Kulübümüze zarar verecek boyutlara ulaşmıştır.

Söz konusu haberlerde bahsi geçen spor kulübü Ülkemizin Güzide bir kulübüdür ve bu denli etik değerlerden uzak olayların içinde olmadıkları yönünde açıklama yapmamaktadırlar. Sükut ikrardan gelir sözünün bu olay için geçerli olmadığını düşünmek istiyoruz.

Ve diyoruz ki

Yönetimimiz, Futbolcumuz Samuel Eto’o’nun transferi ile ilgili herhangi bir kulüp yetkilisi ile görüşmemiştir.

An itibarıyla Eto’o’nun bir başka kulübe satışı Yönetimimizin gündeminde değildir.

Antalyaspor’un menfaatleri daha farklı bir karar almayı gerektirmez ise Eto’o iki yıl daha Antalyaspor forması altında futbol oynayacaktır.

Yönetimimiz, Antalyaspor’un menfaatlerini herkese karşı sonuna kadar savunma kararındadır.

Kulübümüzün bilgisi ve onayı olmadan görüşme yapıldığının tespiti halinde Antalyaspor’un menfaatleri ne gerektiriyorsa Yönetimimiz derhal aksiyon alacak gerekli mercilere şikayet hakkını kullanacaktır.”

Yayınlanma Tarihi:23:23,