SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

A Milli Takım, Rusya ile özel maç yapacak

A Milli Futbol Takımımız, 31 Ağustos'ta Antalya'da Rusya ile özel maç yapacak. 9 Ağustos'ta Rusya'ya gidecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Rusya Devlet Başkanı Putin'i de maça davet edeceği öğrenildi.

Güncellenme: 11:06, 28/07/2016
A Milli Takım, Rusya ile özel maç yapacak

2018 Dünya Kupası Elemeleri’nde I Grubu’nda bulunan A Milli Futbol Takımı, ilk maçında 5 Eylül’de Hırvatistan ile karşı karşıya gelecek. Ay yıldızlılar, bu maç öncesince ilk özel karşılaşmasını da Rusya ile oynayacak. 31 Ağustos’ta Antalya’da oynanacak bu karşılaşmanın rövanşı da 2018 yılında Rusya’da olacak.

Milliyet’te yer alan habere göre; 9 Ağustos’ta Rusya’ya gidecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Rusya Devlet Başkanı Putin’i de bu maça davet etmesi bekleniyor.

Öte yandan Dünya Kupası Elemeleri’nde mücadele edecek A Milli Takımımız’ın grubuna Kosova’nın da katılması Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in yapmayı planladığı hazırlık maçlarını tehlikeye soktu. Ay yıldızlılar, grupta Hırvatistan, Ukrayna, İzlanda, Finlandiya ve Kosova ile mücadele edecek. Takım sayısının altıya yükselmesi nedeniyle, elemeler süresince ekibimizin yoğun maç trafiği yüzünden fazla özel maç yapılmayacak.

Yayınlanma Tarihi:09:40,