SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çirkin olaya İzmir Valisi el attı

Altınordu'nun minik futbolcularının çalışma yaptığı antrenman sahasındaki alkollü kişilerin çıkarılması için İzmir Valiliği çalışma başlattı.

Güncellenme: 14:10, 27/07/2016
Çirkin olaya İzmir Valisi el attı

PTT 1’inci Lig’deki Altınordu’nun 7-14 yaş futbolcularının antrenmanlarını yaptığı Yeşilyurt’taki Sait Altınordu Tesisleri önündeki alkollü kişilerden rahatsız olan veliler bunun önlenmesi için imza toplayarak İzmir Valiliği’ne dilekçe ile başvurdu. Konuyu İzmir Valisi Erol Ayyıldız’a anlatan Gençlik Geliştirme Sorumlusu Zafer Bilgetay, yöneticiler Gizem Kaleli, Gökhan Göktürk ve Ali Ergöçmez’den oluşan Altınordu heyeti, Ayyıldız’dan tam destek aldı.

izmir-valiliği-alkol-olayı-iç127-07

Velilerin ve mahalle sakinlerinin 1224 imzalı dilekçesini ve bölgede çekilen fotoğrafları inceleyen Vali Erol Ayyıldız, “Sorun emniyet tedbirleriyle bir yere kadar çözülür. Kesin çözüm bu alanın Altınordu tarafından kullanılmasıyla olur” dedi. Vali Ayyıldız, Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç’u arayarak alandaki emniyet tedbirlerinin acilen alınmasını ve bu alanın kulübe tahsisi için Karabağlar Belediyesi ile temasların başlamasını talep etti.

izmir-valiliği-alkol-olayı-iç27-07

Bu bölümle ilgili projeleri olduğunu belirten Zafer Bilgetay, Vali Erol’a çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür etti.