SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Blerim Dzemaili son kararını verdi

Galatasaray'ın İsviçreli futbolcusu Blerim Dzemaili, kendisini istemeyen bir teknik adam olduğu için ayrıldığını, şimdi ise takımda kalmak istediğini söyledi.

Güncellenme: 16:06, 27/07/2016
Blerim Dzemaili son kararını verdi

Galatasaray’da Blerim Dzemaili bilmecesi çözüldü. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu döneminde Genoa’ya kiralanan ve hem burada hem de 2016 Avrupa Şampiyonası’nda sergilediği performans ile dikkat çeken İsviçreli futbolcu, takımdaki geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

İLGİLİ HABERGalatasaray taraftarına transfer müjdesiGalatasaray taraftarına transfer müjdesi

Geçtiğimiz yıl takımın başında kendisini istemeyen bir teknik adam olduğu için ayrıldığını söyleyen Dzemaili, şimdiki Galatasaray’ın ise bambaşka olduğunu söyledi. Sözlerine geçen sezon başı kiralık gittiği dönem ile başlayan 30 yaşındaki futbolcu “Buraya geldiğimde çok mutlu olmuştum ama hoca tarafından istenmedim. Şimdi ise başarılı olmak ve yüzde yüzümü vermek istiyorum” dedi.

İLGİLİ HABERGökhan İnler aşkı yeniden alevlendi!Gökhan İnler aşkı yeniden alevlendi!

TEKLİFLERİ DOĞRULADI

Kendisine yapılan teklifler olduğunu doğrulayan Dzemaili “Genoa’da iyi bir sezon geçirdiğim için birçok teklif geliyor ama benim önceliğim Galatasaray’da kalmak, uzun yıllar oynamak. Gittiğim zamanki Galatasaray ile şimdiki çok farklı… Futbolcular daha çok beraberler… Jan Olde Riekerink çok iyi hoca, etkisi büyük, iletişimi harika…” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERHakan Şükür`e Galatasaray şokuHakan Şükür`e Galatasaray şoku

İstanbul’da yaşanan darbe girişimi hakkında da konuşan başarılı futbolcu “İstanbul’a geldiğimde durumun eskiye döndüğünü gördüm. Aileme, eşime buradaki durumu en iyi şekilde aktaracağım” değerlendirmesinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi:15:55,