SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aras Özbiliz’den iddialı açıklamalar

Beşiktaşlı oyuncu Aras Özbiliz, takım olarak her zaman şampiyonluğa oynamaları gerektiğini belirterek, ne kadar kupa varsa kaldırmak istediğini söyledi.

Güncellenme: 14:32, 27/07/2016
Aras Özbiliz’den iddialı açıklamalar

Geçen sezonun devre arasında transfer edilen ve İspanya’nın Rayo Vallecano takımına kiralanan Aras Özbiliz, BJK TV’ye açıklamalarda bulundu. Siyah-beyazlı takıma alışma sürecinde olduğunu belirten Aras, “Çok iyi karşılandım. Atiba ve Marcelo'yu Hollanda'dan tanıyorum. Takımdaki herkes ile çok iyi anlaşıyorum” dedi.

“HER ZAMAN ŞAMPİYONLUĞA OYNAMALIYIZ” 26 yaşındaki oyuncu, bire birde etkili bir oyuncu olduğunu vurgulayarak, “Sol ayağımı iyi kullanmaya çalışıyorum. Süratli, bire birde etkili, güçlü ve iyi şutları olan bir oyuncuyum. Şampiyonlar Ligi'nde hedeflerimiz olması lazım. İlk hedefimiz gruptan çıkmak olmalı. Takım olarak her zaman şampiyonluğa oynamamız lazım. Hedefim; oynadığım sürece en iyisini yapmak ve üst seviyede oynamak” diye konuştu.

“GEÇEN SEZONKİ ŞAMPİYONLUK GURUR VERİCİYDİ” Şampiyon takımlarda her zaman değişikliklerin olduğunu dile getiren Aras Özbiliz, “Geçen sene olduğu gibi bu sene de değişiklikler olacaktır. En önemlisi geçen sezonki başarıyı sürdürmek ve daha iyisini yapmaya çalışmak. Geçen sezonki şampiyonluk çok gurur vericiydi. Şu anda burada olduğumdan dolayı çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

“NE KADAR KUPA VARSA KALDIRMAK İSTİYORUM” Aras, Vodafone Arena’da forma giymek için sabırsızlandığını söyleyerek, “Bence Beşiktaş taraftarı Türkiye'nin en iyi taraftarı, Beşiktaş da en iyi takımı. Taraftarlar sahada 12. adam gibi, takım olarak onların desteğine ihtiyacımız var. Ne kadar kupa varsa kaldırmak istiyorum. Hedefim oynadığım sürece her zaman en üst seviye. En iyisini yapmaya çalışmak” açıklamasını yaptı.

“HERKESLE ÇOK İYİ ANLAŞIYORUM” Takımdaki arkadaşlık ortamının çok iyi olduğunu vurgulayan Aras Özbiliz, “Önceden de söylemişlerdi takımdaki arkadaşlık ortamının çok iyi olduğunu. Takımdaki herkesle çok iyi anlaşıyorum. Kampta 24 saat birlikte vakit geçiriyoruz. Daha önce 22 numarayı giydim. Takımda boşta birkaç numara vardı. Masörümüz Cemil ağabey ile konuştuğumda ’22 numarayı al’ dedi. Ben de gelecek sezon 22 numarayı giyeceğim” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:14:18,