SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samsunspor transfer yasağını umursamıyor

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, hazırlık döneminde herşeyin istedikleri gibi gittiğini, transfer yasağına rağmen ayakta duracaklarını dile getirdi.

Güncellenme: 14:29, 26/07/2016
Samsunspor transfer yasağını umursamıyor

PTT 1’inci Lig ekiplerinden Samsunspor’un Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde yapılan kampta yeni sezon hazırlakları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Zeren, ikinci kapmlarını yaptıklarını ve herşeyin istedikleri gibi gittiğini belirterek, “Bugün salon çalışmamızı gerçekleştirdik. Akşam saat 18.00’de ise saha antrenmanımızı gerçekleştireceğiz. Futbolcularımız çok istekli ve arzulu. Çok çalışmamız lazım” dedi.

“HAZIRLIK MAÇINDA FUTBOLCULARIMIZIN UYUMUNA BAKACAĞIZ”

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 28 Temmuz Perşembe günü saat 18.00’de Balıkesirspor’la hazırlık maçı yapacaklarını ifade eden Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, ” Balıkesirspor maçında futbolcularımızın uyumuna bakacağız. Kampımız 5 Ağustos’da sona erecek. Bu tarihe kadar 2 hazırlık maçı daha yapacağız. Bunlardan birisi Ümraniyespor ile olacak. Diğer hazırlık maçı içinde takım görüşmelerimiz devam ediyor. Samsunspor Kulübü Yönetimi üstüne düşeni yapıyor. Transfer yasağına rağmen ayakta duracağız. Tüm Samsun ve Samsunspor kamuoyundan destek bekliyoruz” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:14:28,