SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de İsmail Köybaşı şoku!

Fenerbahçe'nin yeni transferi İsmail Köybaşı, al faisaly maçında sakatlanmıştı. Yıldızın sol arka adalesinde 2. derece yırtık oluşurken, dönüşü bir ayı bulacak.

Güncellenme: 09:00, 26/07/2016
Fenerbahçe’de İsmail Köybaşı şoku!

AL Faisaly hazırlık maçında sakatlanan yeni transfer İsmail Köybaşı'nın, en az 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Sol arka adalesinde 2. derece yırtık belirlenen yıldızın, ligin ilk haftasına da yetişmesinin zor olduğu belirtildi. İsmail'in, maç öncesi teknik heyete daha hazır olmadığını, oynarsa sakatlanabileceğini söylediği öğrenildi. Ancak Pereira, yine de sahaya sürdü. Portekizli hoca, Mehmet Topal'ı da aynı şekilde sahaya sürmüş, yıldız da kasığından sakatlanmıştı. Kanarya'da sezon başı olmasına karşın, adale ve kasık sakatlıkları yeniden gündeme geldi. Mehmet ve İsmail'in yanı sıra Emenike'nin de adalesinde ağrıları söz konusu.

İLGİLİ HABERFenerbahçe Kulübü, sporcularını Rio`ya uğurladıFenerbahçe Kulübü, sporcularını Rio`ya uğurladı

SAĞLIK HEYETİNİ DİNLEMİYOR

Pereira’nın, sağlık heyetinin uyarılarını da dinlemediği belirtildi. Özellikle takıma yeni katılan isimlerin yükleme yapılmadan hazırlık maçlarında oynamasının sakatlık riskini arttıracağı uyarısına karşın Pereira, bildiğini okuyor. Sağlık heyeti ayrıca sezon başında laktat testi ve diğer testlerin yapılmasını da istemiş ancak Portekizli buna gerek duymamıştı.