SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Osmanlıspor çalışmalara başladı

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanş karşılaşmasında Moldova ekibi Zimbru’yu mağlup ederek eleyen Osmanlıspor, 3. ön eleme turunda Estonya temsilcisi Nomme Kalju FC ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Güncellenme: 09:55, 25/07/2016
Osmanlıspor çalışmalara başladı

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanş karşılaşmasında sahasında Moldova ekibi Zimbru'yu 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup ederek bir üst tur vizesi alan Osmanlıspor, iki günlük iznin ardından bugün topbaşı yaptı. UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda 28 Temmuz'da sahasında Estonya temsilcisi Nomme Kalju FC ile karşılaşacak olan Başkent ekibi bu maçın hazırlıklarına başladı.

Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenmana mor-sarılı oyuncular, ‘black roller' ile yapılan çalışmayla başladı. Daha sonra ısınma ve koordinasyona yönelik çalışmaya geçen Başkent ekibi, 6'ya 2 pas organizasyonu ve ardından 15'er dakikalık 2 set halinde yapılan dayanıklılık koşusuyla haftanın ilk antrenmanını tamamladı. Ostim Stadı'nda yapılan ve 1 saat 40 dakika süren antrenmana tedavileri devam eden Musa Çağıran ve Engin Bekdemir katılmadı. Osmanlıspor yarın saat 10.00'da fitness salonunda ağırlık çalışması yapacak akşam saat 18.00'de ise Ostim Stadı'nda antrenmana çıkacak.