SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Her şeyi bırak Monaco’ya bak

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, oyuncularına Monaco'yu ezberletirken zaferin formülü, hatasız savunma ve sabırlı hücum olacak. Kanatlar, zorlu maçta önemli rol oynayacak.

Güncellenme: 15:59, 25/07/2016
Her şeyi bırak Monaco’ya bak

Geçen sezonu hayal kırıklığı ile kapattıktan sonra yeni sezona büyük beklentilerle başlayan Fenerbahçe'de tüm gözler Monaco maçlarına çevrildi.

İrfan YİRMİBEŞ / ÖZEL HABER

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, çarşamba akşamı Ülker Stadı'nda oynanacak ilk karşılaşma öncesi oyuncularına Monaco’yu adeta ezberletiyor. Can Bartu Tesisleri'nde yardımcılarıyla yoğun mesai yapan Portekizli hoca, rakibin zayıf ve güçlü yanlarını belirlemek için çaba gösteriyor. Geçen hafta boyunca oyuncularına taktik provalar yaptıran Pereira, ilk maçta gol yemeden alınacak bir galibiyetin kendilerine avantaj getireceğini söyledi.

İLGİLİ HABERBakan Kılıç: Monaco`nun bazı talepleri varBakan Kılıç: Monaco`nun bazı talepleri var

DURAN TOPLARA DİKKAT

Rakibin etkili hücum silahları olduğunu vurgulayan Portekizli teknik adam, bu oyuncuların hızlı geliştireceği ataklara karşı defans ve orta saha oyuncularını uyardı. Monaco gibi güçlü rakiplere karşı anahtar sözcüklerin ‘sabırlı oynamak' olacağını belirten Pereira, “Şampiyonlar Ligi seviyesinde her takım güçlü. Bu kulvarda rakip en küçük hatayı affetmez. Duran toplara çok dikkat etmeliyiz, takım savunmasını çok iyi uygulamalıyız. Hücumda da kanatları iyi kullanmalıyız” diyerek oyuncularına uyarılarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi:08:00,