SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe – Monaco maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Fransa'nın Monaco takımıyla zorlu bir mücadeleye çıkacak. Peki UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki Fenerbahçe-Monaco maçı saat kaçta? Fenerbahçe-Monaco maçı hangi kanalda? Fenerbahçe-Monaco maçı ne zaman?

Güncellenme: 13:44, 25/07/2016
Fenerbahçe – Monaco maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Şampiyonlar Ligi gruplarına kalabilmek için 3. ön eleme turunda mücadele edecek olan Fenerbahçe’nin rakibi Fransa Monaco ekibi. Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu Beşiktaş’a kaptırıp ligi 2. bitiren Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi’ne katılabilmek için 3. ön eleme turunda Monaco ile karşılaşacak. Peki UEFA Şampiyonlar Ligi’ndeki Fenerbahçe-Monaco maçı saat kaçta? Fenerbahçe-Monaco maçı hangi kanalda? Fenerbahçe-Monaco maçı ne zaman?

FENERBAHÇE – MONACO MAÇI NE ZAMAN? Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki Fenerbahçe – Monaco Maçı 27 Temmuz Çarşma akşamı Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak.

FENERBAHÇE – MONACO MAÇI SAAT KAÇTA? Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki Fenerbahçe – Monaco Maçı 27 Temmuz Çarşma akşamı Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak ve saat 21:30’da başlayacak.

FENERBAHÇE – MONACO MAÇI HANGİ KANALDA? Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki Fenerbahçe – Monaco Maçı 27 Temmuz Çarşma akşamı Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak ve saat 21:30’da başlayacak. Karşılaşma D Smart’tan canlı olarak yayınlanacak.

27 Temmuz Çarşamba akşamı 21:30’da oynanacak Fenerbahçe – Monaco maçını İspanya Futbol Federasyonu’ndan Jesús Gil Manzano yönetecek.