SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şanlıurfaspor, Erzurum’da kamp yapacak

Şanlıurfaspor, Erzurum’da kamp yapacak

Bolu'daki kampı tamamladıktan sonra İstanbul'da sağlık kontrolünden geçen Şanlıurfaspor, ikinci kamp için Erzurum'a gidecek.

Yeni sezon hazırlıklarına Bolu'da kamp yaparak başlayan PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor, buradaki çalışmalarını tamamlayarak ikinci etap çalışmaları için Erzurum'a geçecek.

Yaklaşık 13 gündür Bolu'da çalışmalarını sürdüren Şanlıurfaspor, ilk etabı tamamlayarak iki günlük ara verdi. Şanlıurfaspor'un transferden sorumlu yöneticisi Mehmet Büyükfırat, kampın çok verimli geçtiğini ve ikinci etap kamp çalışmaları için Erzurum'a geçeceklerini söyledi. Büyükfırat, “Kampın ilk etabı takıma önemli katkı sağladı. Futbolcularımız sağlık kontrolünden geçtikten sonra Erzurum'da buluşacağız. Transferlerimizi sakin bir şekilde izleyerek yapmaktayız. Hocalarımız ve yönetimimizle birlikte istişare yaparak önemli futbolcuları kadromuza kattık. Özellikle seçerek, izleyerek bunları aldık. Transferleri bütçemiz doğrultusunda yapıyoruz” dedi.

İlk etap kamp çalışmalarını tamamlayan sarı-yeşilli ekip, İstanbul'da sağlık kontrolünden geçti. Sağlık kontrolü işlemlerinden sonra Teknik Direktör Ünal Karaman'ın izin verdiği futbolcular pazartesi günü yine top başı yapacak.

Şanlıurfaspor ilk etap kampından sonra ikinci etap kamp çalışmalarına Erzurum Palandöken'de başlayacak. Çalışmalarını burada sürdürecek olan takıma yeni futbolcuların da katılması bekleniyor.