SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Benim Totti’m sensin”

Fenerbahçe'de gözler Monaco maçında. Diego gitti, yeni 10 numara gelmedi. Teknik direktör Pereira, Salih'le görüşüp "Totti'den çok şey öğrendin. Şimdi onları gösterme zamanı" dedi.

Güncellenme: 10:52, 23/07/2016
“Benim Totti’m sensin”

Fenerbahçe, 27 Temmuz’da evinde ve 3 Ağustos’ta deplasmandaki Monaco karşılaşmalarına kilitlendi. Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira 3’lü mü 4’lü mü oynayacağına karar veremezken 10 numara pozisyonunda görev vereceği ismi belirledi: Salih Uçan…

İLGİLİ HABERRobin van Persie`ye şok! F.Bahçe yasakladıRobin van Persie`ye şok! F.Bahçe yasakladı

Deneyimli çalıştırıcı transfer yetişmeyince hazırlık maçlarında bu pozisyonda Aatif Chahechouhe ve Salih Uçan’ı bu mevkide oynatmıştı. Pereira, futbol bilgisi daha yüksek olan, doğru pozisyon alan ve takımı yönetmede başarısı öne çıkan Salih’te karar kıldı. Fenerbahçe’nin hocası Vitor Pereira genç yıldızı Salih Uçan ile birebir görüşerek ona öz güven de aşıladı.

İLGİLİ HABERMonaco maçı öncesi Fenerbahçe`de büyük kriz!Monaco maçı öncesi Fenerbahçe`de büyük kriz!

“ROMA SANA ÇOK İYİ GELMİŞ”

Portekizli çalıştırıcının kritik Monaco karşılaşmaları öncesi Salih Uçan’la görüşerek şunları söylediği belirtildi:

Roma’da geçirdiğin 2 yılda çok şey öğrenmişin. Yaşın daha çok genç ama müthiş bir olgunluğa sahipsin. Totti gibi senin pozisyonunun dev bir ismiyle idmana çıkmak bile büyük bir şans. Senin ondan çok şey öğrendiğin belli. İdmanlarda ve maçlarda bunu gördüm. Şimdi Monaco maçları geldi. En kritik mevkide seni oynatacağım. Benim Totti’m sensin. Sana güveniyorum.

Fotomaç