SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Bruma’ya sarıldı

PSV’nin yaptığı 4.5 milyon Euro’luk teklifiyle aklı karışan Bruma’ya 5 yıllık yeni mukavele önerilecek. 1 milyon olan ücreti de 1,5 - 2 milyon Euro’ya yükseltilecek.

Güncellenme: 09:10, 22/07/2016
Galatasaray Bruma’ya sarıldı

Galatasaray yönetimi, takımdan ayrılmak isteyen Bruma’yı tutmak için harekete geçiyor. Başkan Dursun Özbek ve Sportif A. Ş. Yönetim Kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, PSV Eindhoven'ın transfer teklifi sonrasında aklı karışan Portekizli genç yıldızı rahatlatmak ve Galatasaray’da kalmasını sağlamak için yeni bir sözleşme önerecek. Hazırlık kampında takımın en formda ismi olarak sivrilen ve Aslan'ın oynadığı 3 hazırlık maçında da birbirinden klas 3 gol atan Bruma'ya, ücretine zam yapılarak, yeni sözleşme teklif edilecek.

İLGİLİ HABERGalatasaray`a gol kulesiGalatasaray`a gol kulesi

RIEKERINK ‘KALSIN’ DEDİ

Bruma’ya 5 yıllık yeni sözleşme teklif edilirken, yıllık 1 milyon Euro olan ücretinin de 1.5 – 2 milyon Euro arasına yükseltilecek. Jan Olde Riekerink'in “Mutlaka kalmalı” dediği Portekizlinin performansının olumsuz etkilenmemesi için menajeri ile birlikte görüşme masasına da oturulacak. Sarı-kırmızılı takım ile 2 yıllık daha sözleşmesi olan Bruma için PSV, Galatasaray’a 4.5 milyon Euro bonservis ücreti önermişti. Bunu reddeden yönetimin, yıldızın yeni sözleşmesinde serbest kalmamaddesini ise 20milyon Euro olarak belirleyecek.

Yayınlanma Tarihi:08:39,