SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türk Silahlı Kuvveleri içerisindeki Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) yapılanmasının kalkışması sırasında Digitürk'ün nasıl ele geçirildiği belirlendi. Baskın yapan askerlerin Beşiktaş Vodafone Arena Stadı'na indirilen helikopterden sevk edildikleri öğrenildi.

Bu görüntülerin ortaya çıkmasından sonra Fenerbahçe’nin taraftar sitesi “12 Numara” Twitter adresinden Beşiktaş camiasına yönelik tweet’ler attı! Siyah-beyazlı kulüp ise tweet’lerin silinmesine karşın bu site ve kurucularına dava açtığını belirtti.

12 Numara’nın sildiği tweet’ler şöyle;

Cn-C5mWXYAAYxsB Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklama şöyle;

“Bir taraftar sitesi, 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi sırasında Vodafone Arena Stadı’na da helikopterle inen vatan hainlerinin görüntülerini bahane ederek kulübümüze karşı iftira ve algı operasyonu yapmaya çalışmıştır. Daha sonra alçakça imalarını korkarak silen bu taraftar sitesi hakkında kulübümüz tarafından suç duyurusunda bulunulmuştur.

Beşiktaş’ın hak ve menfaatlerinin sonuna kadar korunacağını ve ilgili kişililerin hukuk karşısında hesap vereceğini tüm kamuoyunun bilmesini isteriz.”

 

 

Yayınlanma Tarihi:16:14,