SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lucas Leiva’nın bileti hazır

Galatasaray, Darbe girişimi nedeniyle yarıda kalan Lucas Leiva görüşmelerine tekrar başladı. 4.5 milyon’luk teklif Liverpool tarafından kabul görürken geriye detaylar kaldı.

Güncellenme: 08:08, 21/07/2016
Lucas Leiva’nın bileti hazır

Hain darbe girişimi Galatasaray'ın transfer çalışmalarını da sekteye uğrattı. Sarı-kırmızılılar geçen cuma günü ünlü menajer Ahmet Bulut'u, İngiltere'ye göndermiş ve Liverpool ile Lucas Leiva pazarlığını devam ettirmişti. Ancak ülkemizde yaşanan bu gelişmelerin ardından görüşmeler durmuştu. Sarı-kırmızılılar, başarılı ön liberoyu Aslan yapmak için dün yeniden harekete geçti ve Liverpool yönetimi ile tekrar masaya oturdu.

İLGİLİ HABERMuslera cephesi ilk önce olumlu konuştu ama...Muslera cephesi ilk önce olumlu konuştu ama…

TAKSİTLENDİRMEK İSTİYORLAR

Gelecek sezon sözleşmesi sona erecek olan Brezilyalı futbolcuyu satmaya sıcak bakan İngilizler, 4.5 milyon Euro'luk rakamı kabul etti. İki kulüp yöneticileri artık detayları konuşmaya başladı. Özellikle sarı-kırmızılı yönetim, Alex Telles'ten gelen 6.5 milyon Euro ile rahat bir nefes alsa da Leiva için ödemeyi iki taksitle yapmak istiyor. Sarı-kırmızılılar, Brezilyalı oyuncu ile geçen hafta prensip anlaşmasına varmıştı. Resmi açıklamanın her an yapılabileceği belirtiliyor.

Yayınlanma Tarihi:07:58,