SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İsviçre kampını tamamlayıp İstanbul'a dönen sarı-kırmızılılarda dün transfer zirvesi vardı. Kafileyle birlikte dönen yönetici Levent Nazifoğlu, Başkan Dursun Özbek ile bir araya geldi. İzinli olması nedeniyle Teknik Direktör Jan Olde Riekerink'in katılmadığı görüşmede, Nazifoğlu, Hollandalı hocanın gönderilecekler listesini Özbek'e verdi. Özbek, Riekerink'le de bir araya gelecek ve gidecek isimler netleşecek. Sarı-kırmızılılar transferde yol haritasını MGK kararların ardından çizecek. Giden oyunculara rağmen elinde 30 futbolcusu bulunan Galatasaray, bu sayıyı 25'e indirecek.

İLGİLİ HABERİşte Galatasaray`ın kamp raporuİşte Galatasaray`ın kamp raporu

TAKVİYE ŞART

Galatasaray, İsviçre kampını tamamlarken, eksikler net biçimde ortaya çıktı. Kalede sıkıntı yaşaması beklenmeyen Cimbom'da teknik heyet savunmayı oturtmaya çalıştı. Serdar Aziz'in doktor kontrolünde çalışması nedeniyle Teknik patron Riekerink ideal tandemi kuramadı. Linnes form tutarken, Sabri tutuk göründü. Carole, sol bekte formaya en yakın isim olduğunu gösterdi.

İLGİLİ HABERBruma görüşme odasınaBruma görüşme odasına

KORAY’IN SAKATLIĞI ÜZDÜ

Hamit ve Sneijder iştahlarıyla göz doldurdu. Gençler istekli görünse de vasatı aşamadı. Emrah Başsan idare etti. Bruma kampın yıldızıydı. Yasin ve Sinan'ın zamana ihtiyacı olduğu gözlendi. Umut, Olcan, Salih, Donk ve Endoğan sınıfta kaldı. Koray'ın sakatlığı herkesi üzdü. Kamp, orta saha ve forvete transfer yapılması gerektiği gerçeğini gözler önüne serdi.

İLGİLİ HABERLucas Leiva`nın bileti hazırLucas Leiva`nın bileti hazır

ELDE VAR DZEMAILI

Galatasaray, önlibero arayışlarını geçen sezon Genoa'ya kiralık gönderilen Blerim Dzemaili ile çözmeyi planlıyor. Bugün takıma katılması beklenen İsviçreli futbolcuya sözleşmesinin kalan 1 yılını Galatasaray’da da tamamlaması teklif edilecek. İtalya'da ve Euro 2016'da iyi performans gösteren 30 yaşındaki oyuncu ise kulübün kendisine geçen yılki tutumu ile Türkiye'de olaylar nedeniyle kariyerini başka bir ülkede sürdürmek istiyor.